Mykolas Vasiliauskas Floridos valstijoje siekia amerikietiškos golfo svajonės

Mykolas Vasiliauskas Floridos valstijoje siekia amerikietiškos golfo svajonės

Kelias į svajonę: studijos ir golfas JAV

Ilgametis „The V Golf Club” ir Lietuvos nacionalinės golfo rinktinės narys Mykolas Vasiliauskas pradėjo naują savo karjeros etapą – jis studijuoja Webber’io tarptautiniame universitete (Webber International University) Floridoje (JAV). Čia Mykolas pasirinko verslo vadybos studijas ir kartu tęsia intensyvias golfo treniruotes. Palankios klimato sąlygos ir universiteto suteikiama infrastruktūra leidžia jam visapusiškai tobulėti tiek akademinėje, tiek sportinėje srityje.

Įspūdžiai iš saulėtosios Floridos

Mykolas dalinasi savo patirtimi ir pirmaisiais įspūdžiais:

„Ateinantis sezonas bus pirmas tiek man, kaip federacijos prezidentui, tiek naujai valdybai. Džiaugiuosi, kad pradedame jį nuo pirmosios šioje kadencijoje rėmimo ir bendradarbiavimo sutarties. Tai svarbus žingsnis golfo bendruomenės stiprinimui.“

Treniruotės ir pirmieji startai

Mykolas aktyviai naudojasi universiteto golfo aikštynais ir treniruočių sale, kur stiprina savo kūną bei tobulina golfo techniką:

„Naudoju universiteto golfo ir sporto salės treniruočių patalpas, kurios leidžia stiprinti kūną bei gerinti golfo žaidimo įgūdžius.”

Jau įvyko pirmieji kvalifikaciniai raundai, po kurių treneriai vertina žaidėjų pasirengimą ir atrenka komandos narius būsimoms varžyboms:

„Sužaidžiau kelis itin gerus raundus, tačiau pasitaikė ir keli prastesni pasirodymai. Apskritai, kol kas pradžia yra gan nelengva – nesužaidžiu tokio rezultato, kurio norėčiau.”

Pasiryžimas tobulėti ir žvilgsnis į ateitį

Nepaisant iššūkių, Mykolas džiaugiasi galimybe tobulėti ir jau mato savo pažangą:

„Būnant čia, labai stipriai stumiu save į priekį – stipriau nei bet kada anksčiau. Žaidimo tobulėjimas bei jo lygis tikrai matosi, ir matysis dar labiau. Šiuo aspektu esu labai patenkintas.”

Jis su optimizmu žvelgia į ateitį ir vertina šią patirtį:

„Esu labai dėkingas ir patenkintas tuo, kur esu dabar. Šviesi ateitis dar laukia, o aš džiaugiuosi bei laukiu jos.”

Mykolo tikslas – tobulėti ir siekti pergalių

Mykolo kelias – tai atkaklumo, sunkaus darbo ir tikėjimo savimi pavyzdys. Lietuvos golfo bendruomenė didžiuojasi matydama, kaip mūsų šalies talentas siekia aukštumų tarptautinėje arenoje.

Sekime Mykolo progresą ir palaikykime jį šiame kelionės etape!

Skleiskite žinią apie golfą – pasidalinkite šiuo įrašu!
Facebook

Kitos golfo naujienos​

LGF turo etapas „Vilkėje“: Mackelio šeštoji sezono pergalė, Babraitytė – geriausia moterų įskaitoje
Savaitgalį „Vilkės“ golfo klube surengtas jau aštuntasis šio sezono Lietuvos golfo federacijos (LGF) turo turnyras „Druskininkų savivaldybės mero taurė“. Tai buvo antrasis įskaitinis LGF turo etapas šiame golfo lauke, nors sportininkams tai turėjo būti visiškai kita patirtis, mat pirmasis turnyras vyko balandį, kai kortas žaidėjams maišė ir sniegas.
Ateities golfo zvaigzdziu finisas
Projektas „Ateities golfo žvaigždės“ sėkmingai pasiekė finišą
Su rugsėjo pabaiga baigėsi ir mūsų projektas – „Ateities golfo žvaigždės“. Džiaugiamės matydami, kad jis sulaukė didelio vaikų ir jų tėvelių susidomėjimo. Ši iniciatyva leido ne tik supažindinti jaunimą su golfu, bet ir į golfo bendruomenę įtraukti daugybę naujų talentų.
Atvirų durų dienos Lietuvos golfo aikštynuose
Lietuvos golfo federacija kartu su Lietuvos golfo klubais kviečia visus norinčius į Atvirų durų dienas – išskirtinę galimybę nemokamai susipažinti su golfo žaidimu, išbandyti pirmuosius smūgius ir patirti šio sporto žavesį.
Mackelis prie 53 km/h vėjo iškovojo golfo turnyro Ispanijoje medalį: sąlygos buvo sunkios
Daugkartinis Lietuvos golfo čempionas Giedrius Mackelis naują sezoną jau tradiciškai pradėjo Ispanijoje. Praėjusią savaitę jis sėkmingai sudalyvavo pietinėje Andalūzijos dalyje surengtame „Toro Tour“ žiemos golfo turo turnyre „Villa Padierna Golf Alferini Course“ laimėdamas sidabro medalį.
LGF Turas – LGF Taurė 2025 – Apžvalga
Savaitgalį „The V Golf Club“ golfo aikštyne surengtos vienos svarbiausių golfo varžybų mūsų šalyje – Lietuvos golfo federacijos (LGF) taurė. Šios varžybos pirmą sykį buvo įtrauktos į WAGR įskaitinių turnyrų kalendorių, todėl sportininkai galėjo varžytis ir dėl pasaulio WAGR reitingo taškų. Kartu su lietuviais savo jėgas išbandė ir žaidėjai iš Vokietijos bei Estijos. Kaip teigė LGF generalinis sekretorius Gediminas Mackelis, ši naujiena leidžia sustiprinti Lietuvos golfo žinomumą, kelti turnyrų lygį, o vietiniams žaidėjams – sudaryti sąlygas gauti reitingo taškų. Dvi dienas trukusiame turnyre triumfavo ir LGF taures į viršų kėlė Darius Momkus („The V Golf Club“) ir Rugilė Pauliukonytė („Capitals Golf Club“).